Pěst. nádoby, systémy, Vlhkost / Easy2grow

Samozavlažovací systém Easy2grow od společnosti AutoPot patří mezi systémy, jejichž použití je nejjednodušší a díky funkci AQUAvalve jej lze celé týdny ponechat zcela bez obsluhy. Systém Easy2Grow ke své funkci nepotřebuje žádná čerpadla, časovače ani elektřinu, vystačí si s gravitačním tlakem.

Systém Easy2Grow poskytuje plně automatické zásobování vodou a živinami, s vestavěnými mokrými a suchými cykly, které tak napodobují přírodní systémy. Díky tomu mohou majitelé tolik opečovávaných rostlin odjet v klidu na víkend či dovolenou a mít jistotu, že o jejich rostliny bude dobře postaráno.

Systém Easy2Grow je modulární, a lze jej kdykoliv v budoucnu rozšířit pomocí Easy2grow Extension Kitu do neomezené velikosti. Díky tomu dokáže pokrýt potřeby malého domácího pěstování ale i rozsáhlých komerčních aplikací.

Proč používat závlahový systém Easy2Grow?

  •  Už žádné každodenní zalévání, tento systém lze ponechat celé týdny zcela bez obsluhy
  •  Systém ke své činnosti nepotřebuje elektřinu, čerpadla ani časové spínače (postačí si s gravitačním tlakem)
  •  Jeden z nejúspornějších zavlažovacích systémů na světě z hlediska spotřeby vody
  •  Lze je použít k pěstování  jakýchkoli druhů rostlin, pro potravinářské i dekorativní účely
  •  Systém je adaptabilní a snadno a rychle rozšiřitelný

Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nebo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Řadit podle 
Výrobce  

Autopot Easy2GO kit
 

naše cena 459 Kč

sklademNDU4MzU